uvodna_mala


CK iWi tour

"i World interactive"
 organizujeme cesty a zájzdy pre Vás už 5. rok!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CK iWi tour - incoming Slovakia - tour operator
Naša cestovná kancelária vznikla ako tour operátor pre incoming. Skúsenosti a nové kontakty v oblasti cestovného ruchu nás stále ženú vpred. Neustále zlepšujeme a rozširujeme našu ponuku o nové destinácie, produkty a služby. Poslednou novinkou je náš interaktívny portál pre výber dovolenkovej luxusnej plavby loďou www.podnalod.com
cestovná kancelária
tour operator 
Tour operator - incoming Slovakia iWi Tour

Praha a Česká republika

prahaSpoznajte s nami stovežatú Prahu

Všeobecne považovaná za jedno z najkrajších miest Európy. Historické centrum mesta s jedinečnou panorámou Pražského hradu, zapísanou aj v zozname svetového dedičstva UNESCO, priláka ročne milióny turistov a obchodných cestujúcich z celého sveta. Najnavštevovanejšie miesto Českej republiky je bez pochýb Praha. Každoročne sa sem vydávajú tisícky turistov ale aj obchodných cestujúcich. My Vám pri Vaších cestách budeme veľmi radi asistovať.  Spoznajte s našími profesionálnymi sprievodcami históriu, kultúru a miestne tradície. Vydajte sa na nákupy. Alebo si nechajte od nás odporúčiť vhodné miesto pre Váš firemný výlet, teambuilding alebo kongress.


V Prahe ponúkame:
  • UBYTOVANIE - v niektorom z naších partnerských hotelov 4* alebo 3* 
  • SPRIEVODCOVSKÉ SLUŽBY - radi Vám zabezpečíme licencovaných sprievodcov na prehliadku Bratislavy, alebo iného výletu po okolí.
  • PODUJATIA - typické obedy alebo večere s folklórom, vínne ochutnávky, prezentácie, kongresové priestory atď.
  • PREPRAVNÉ SLUŽBY - zabezpečujeme transfery z letiska, do hotelov, na výlety atď.
  • PLAVBY LOĎOU PO VLTAVE
  • VÝLETY PO OKOLÍ
  • ŠPORTOVÉ AKTIVITY
Ohľadne vypracovania ponuky nás prosím kontaktujte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.