bratislava_podstranka
           INCOMING
SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC
  • Bratislava
  • Praha
  • pamiatky a mestá UNESCO
  • príroda a turistika
  • lyžovanie, golf
 
OHĽADNE KONKRÉTNYCH PONÚK NÁS KONTAKTUJTE NA info@iwitour.com
OUTGOING
  • Maďarsko
  • Taliansko
  • Slovinsko
  • Chorvátsko
  • Európa
OHĽADNE KONKRÉTNYCH PONÚK NÁS KONTAKTUJTE NA info@iwitour.com
PLAVBY LOĎOU OD LODNÝCH SPOLOČNOSTÍ 
OHĽADNE KONKRÉTNYCH PONÚK NÁS KONTAKTUJTE NA info@podnalod.com
 

O nás

KTO SME...

Dovoľte nám predstaviť Vám našu cestovnú kanceláriu iWi tour,  tour operátora na slovenskom a českom trhu.

Na slovenskom a českom trhu pôsobíme už od roku 2011, za nami stoja bohaté skúsenosti a know how sesterskej spoločnosti Ignas tour v oblasti icomingu, outgoingu, organizovaní  zájazdov pre skupiny ako aj pre individuálnych klientov. Náš interaktívny portál www.podnalod.com vznikol v spolupráci s talianskou CK Fersina Viaggi. Na tomto portáli si vyberiete Vašu dovolenkovú plavbu zo širokej ponuky plavby loďou od MSC, Costa, Royal Caribbean, Celebrity Cruise, Norwegian Cruise


NAŠA FILOZOFIA...

Hlavnými cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov prostredníctvom profesionálneho a individuálného prístupu ku každému klientovi. 

Naším klientom poskytujeme asistenciu a podporu  od prvého kontaktu až po úspešný návrat z ciest.

Dlhodobé vzťahy a spolupráca s našími klientmi a obchodnými partnermi, patria medzi naše priority. 


ČO PONÚKAME...


V oblasti Icoming Slovakia sa CK iWi Tour špecializuje najmä na leisure skupinové incoming produkty na Slovensku a v Českej republike.

V spolupráci s našími sesterskými cestovnými kanceláriami a priamým kontaktom s partnerskými hotelmi, organizujeme incentívne, kongresové, firemné , teambuildingové a skupinové cesty po celej Európe pre Slovenských a Českých klientov. 

Nakoľko veríme, že plavba loďou je jedinečný spôsob ako stráviť dovolenku, spustili sme náš portál pre výber luxusnej plavby loďou www.podnalod.com. 

Veríme, že Vám dokážeme poskytnúť asistenciu pri organizovaní ciest, programu a ubytovania v Slovenskej republike,  Českej republike, Taliansku, Slovinsku, Chorvátsku, Maďarsku a iných európskych krajinách, a hlavne pri výbere Vašej plavby loďou. 

Kontakt pre skupinové zájazdy:  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Kontakt pre plavby loďou: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

certifikát poistenia:  CK iWi tour je poistená "poistnou zmluvou na poistenie zájazdu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie"  v poisťovni Generali Poisťovňa, a.s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa.